bart-com.pl - Inteligentne budynki oparte o moduły Profibus DP
Menu

Moduły D BOX Profibus

Moduły D BOX Profibus

Duże moduły o wymiarach 7×7 cm. Moduły do montażu na szynie DIN.

D BOX Profibus - obudowa

Moduł wejść

Moduł posiada 8 wejść o funkcjonalności konfigurowanej za pomocą pliku gsd: enkoderowe, licznikowe lub wejścia kontrolowane. Domyślnie są to zwykłe wejścia binarne (12V lub 24V)

D BOX Profibus - moduł wejść

Moduł sterowania żarówkami 230V

Moduł do sterowania żarówkami 230V lub żarówkami ledowymi. Możliwość sterowania intensywnością świecenia za pomocą wypełnienia. Wartości w zakresie od 0 do 255. Mogą służyć też jako zwykłe włączniki załącz wyłącz. Moduł ma 2 sekcje o obciążalności 250VA na kanał w przypadku żarówek żarowych, lub 50VA na kanał w przypadku żarówek ledowych. Moduł posiada diagnostykę podłączenia zasilania 230V, kontrolę częstotliwość sieci, oraz przekroczenia temperatury radiatora.

D BOX Profibus - Moduł sterowania żarówkami 230V

Moduł sterowania żarówkami 12V lub 24V

Moduł do sterowania żarówkami 12V lub 24V lub żarówkami ledowymi. Możliwość sterowania intensywnością świecenia za pomocą wypełnienia. Wartości w zakresie od 0 do 255. Można sterować żarówkami żarowymi, ledowymi, taśmami LED mono lub taśmami LED RGB. Konfiguracja charakterystyki źródła światła dokonuje się w pliku GSD. Mogą służyć też jako zwykłe włączniki załącz wyłącz. Moduł ma 8 kanałów o obciążalności 24W każdy.

D BOX Profibus - Moduł sterowania żarówkami 12V lub 24V

Moduł sterownia zaworami 12V lub 24V

Moduł do sterowania zaworami 12V lub 24V. Możliwość sterowania za pomocą wypełnienia (PWM). Wartości w zakresie od 0 do 255. Nie ma żadnej predefiniowanej charakterystyki. Moduły te mogą służyć też jako zwykły włączniki załącz wyłącz. Moduł ma 8 kanałów o obciążalności 24W każdy.

D BOX Profibus - Moduł sterownia zaworami 12V lub 24V

Moduł przekaźnikowy

Moduł ten ma 4 wyjścia przekaźnikowe oraz 4 wejścia binarne. Każde z tych wyjść może pracować osobno. Za pomocą pliku gsd można wybrać tryb „żaluzjowy” zapobiegający jednoczesnemu wysterowaniu silnika w przód i w tył.

D BOX Profibus - Moduł przekaźnikowy

Moduły bezpiecznikowe

W ofercie posiadamy moduły bezpiecznikowe na napięcia 230V i 12/24V. Moduły mają po 8 bezpieczników. Każdy obwód posiada dwie kontrolki czerwoną sygnalizującą przepalenie bezpiecznika i zieloną sygnalizującą sprawność obwodu. Na każde z napięć posiadamy dwa rodzaje modułów. Jeden z 1 linią zasilająca i jeden z 8 liniami zasilającymi.

D BOX Profibus - Moduły bezpiecznikowe